صدور پروانه نمایش برای یک فیلم بعد از 2 سال

 صدور پروانه نمایش برای یک فیلم بعد از 2 سال

تهیه‌کننده فیلم «مادر قلب اتمی» بیان کرد: سرانجام پروانه نمایش برای این فیلم صادر شد.

به گزارش اخترنیوز ، در حاشیه نشست فیلم «شماره ۱۷ سهیلا» امیر سیدزاده بیان کرد: من از آقای ایوبی - رئیس سازمان سینمایی - متشکرم که دل سوزاند تا پروانه نمایش این فیلم صادر شود.

او در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که گفت به نظر شما پروانه گرفتن یک فیلم بعد از دو سال جای تشکر دارد؟ اظهار کرد: رئیس سازمان سینمایی صبر به خرج داد تا بدون ملتهب شدن فضای عمومی جامعه پروانه نمایش صادر شود. درست است که من دو سال درحال رفت و آمد به وزارت ارشاد بودم و خیلی اذیت شدم اما با درایتی که آقای ایوبی به خرج داد، سرانجام پروانه نمایش فیلم صادر شد. به همین دلیل از او سپاسگزارم. از طرفی دستانی در کار بود تا این فیلم اکران نشود.

این تهیه‌کننده گفت: من برای آنکه این فیلم از توقیف دربیاید خیلی تلاش کردم و هیچ کس به اندازه آقای ایوبی برای این کار دل نسوزاند. همچنین از آقای حیدری که در این فضای پوچ و با هجمه بسیار تلاش می‌کنند، متشکرم.

مادر قلب اتمی فیلمی به کارگردانی علی احمدزاده، نویسندگی علی احمدزاده و مانی باغبانی و تهیه‌کنندگی سید امیر سیدزاده محصول سال ۱۳۹۲ است.

داستان فیلم با مهمانی کامی آغاز می‌شود که قصد دارد ایران را برای همیشه به مقصد تونس ترک کند.

محمدرضا گلزار،ترانه علیدوستی،پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان بازیگران فیلم «مادر قلب اتمی» هستند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما