نادر قاضی پور در چند سطر...!

نادر قاضی پور در چند سطر...!

نادر قاضی پور در چند سطر...!

کاری به این ندارم که قاضی‌پور پرکار‌ترین نماینده مجلس نهم بوده است. منظم بودنش را از عدد صفری که در ستون روزهای غیبت و دفعات تأخیرش ثبت شده است میتوان فهمید . قطعا با امضای ۱۳۹ طرح به همراه یک نماینده دیگر، بیش از دیگر نمایندگان مجلس طرح امضا کرده است، همچنین با ۱۷ بار نطق بیش از همه نمایندگان دیگر نطق پیش از دستور داشته است، با ۶۵۸ تذکر کتبی به وزرا دوازده برابر متوسط مجلس پاپیچ وزرا شده و با ۱۳۹ بار سؤال از وزرا، با اختلافی فاحش بیش از هر نماینده دیگری وزرا را در معرض سؤال قرار داده است. البته این را هم باید به یاد داشت جنجال هایی هم که اکثرا از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به پا کرده است او را به یک چهره ای غیر محبوب تبدیل کرده است.

 برخی از رفتار ها و صحبت های قاضی پور:

➕من نماینده ملتم نه نماینده ۴ تا گردن کلفت

➕ می‌گویند یک روز پسر بچه‌ای را ختنه می‌کردند، دختر بچه‌ای آن طرف داشت گریه می‌کرد. گفتند تو چرا گریه می‌کنی؟ گفت: دارند برای من تیز می‌کنند!

➕مملکت را به آسانی به دست نیاورده‌ایم که هر روباه و بچه و کره الاغی را بفرستیم آنجا. مجلس جای کره الاغ نیست! … مجلس جای زنان نیست؛ جای مردان است. بفرستید سرشان بلا بیاورند تا آبرویتان برود!؟
#مجلس #حقوق_زن

➕وی خاطره‌ای از دوران جنگ نقل کرد که: «برای عملیاتی من دوازده نفر داوطلب خواستم بیست و دو نفر داوطلب شدند و من دوازده نفر از آذربایجان انتخاب کردم و با خودم سیزده نفره راه افتادیم تا رسیدیم به جاده بصره العماره. با ششصد یا هفتصد نفر مواجه شدیم. همه‌شان تسلیم شدند. اما ما چون امکان نگهداری شان را نداشتیم مجبور شدیم از دستشان راحت شویم!
🔸نکته:چون امکانات نگهداری از اسیر کم بود پس دلیل میشود همه انهارا یکجا بکشیم
#کشتار_دسته_جمعی

➕ درگیری و ضرب و شتم یک خبرنگار در راهروی مجلس

➕ قدرت‌الله علیخانی نماینده قزوین بود، قزوینی است، در مجلس همه از او می‌ترسند به یکی از نماینده‌های همشهری ما که قد کوتاهی هم داشت گفته بود بیا ببرمت یک شب مهمان من باش و...(فیلتر به دلیل بی ادبانه بودن صحبت های جناب نماینده)

 برداشت آزاد
آیا این فرد لایق بهارستان است؟
✅ خودتان قضاوت کنید

یادداشت : محمد جعفری

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما