آخوندی: پروازهای چارتری کمتر می شود

آخوندی: پروازهای چارتری کمتر می شود

به گزارش اخترنیوز و به نقل از ایرنا، کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه) جلسه داشت و وزیر راه و شهرسازی برای پاسخ به پرسش های نمایندگان در جمع آنان حاضر شد.
به نوشته تارنمای خانه ملت، «عباس آخوندی» پس از پایان این نشست از کاهش سهم پروازهای چارتری در دولت های یازدهم و دوازدهم خبر داد.
آخوندی گفت: زمانی که مسوولیت اداره وزارت راه و شهرسازی را بر عهده گرفتم (سال 1392) 80 درصد پروازها چارتری بود اما اکنون و 70 درصد پروازها برنامه ای است که در سایت شرکت های هواپیمایی اعلام می شود.
وی از برگزاری نشستی با انجمن شرکت های هواپیمایی برای ساماندهی بازار بلیت هواپیما خبر داد و اضافه کرد: از انجمن شرکت های هواپیمایی خواسته ایم نسبت به کنترل قیمت ها اقدام کنند.
وزیر راه و شهرسازی یادآوری کرد رییس انجمن شرکت های هواپیمایی در صداوسیما درباره تعیین سقفی برای افزایش قیمت بلیت به مردم تعهد داده است و ادامه داد: به صورت قانونی بخش هواپیمایی یک بازار آزاد است اما ما از این انجمن برای کنترل نرخ ها مطالبه داشته ایم.

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما