مصاحبه اختصاصی با دکتر سید سیامک هاشمی(فعال محیط زیست)

مصاحبه اختصاصی با دکتر سید سیامک هاشمی(فعال محیط زیست)

سال 95 نقطه اوج طرح مسائل محیط زیستی در رسانه‌ها و افکار عمومی بود؛ افزایش آلودگی هوا در کلان‌شهرها، تداوم بحران‌های محیط زیستی از قبیل خشکسالی و کم آبی و تداوم بحران در دریاچه ارومیه یا واکنش‌های عمومی به خشک شدن رودخانه‌ها و تالاب‌ها و در روزهای پایانی و کابوس ریزگردها در استان. با رشد نمودهای قابل مشاهده‌ی تخریب محیط زیست، توجه‌ها به فعالیت‌ها و وظایف سازمان حفاظت محیط زیست و در راس آن معصومه ابتکار نیز فزونی گرفت. در همین رابطه و در جستجوی حلقه مفقوده واکنش‌ها به بحران‌های محیط زیستی سراغ دکتر سید سیامک هاشمی، استاد دانشگاه و فعال محیط زیست رفتیم تا از او که سال‌هاست در مقام استاد دانشگاهی و محقق و فعال محیط زیست در این حوزه کنکاش کرده‌ست وضعیت را جویا شویم.

 

  • |
صادرات کلید اصلی اشتغال

صادرات کلید اصلی اشتغال

شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم شریف تبریز،اسکو و آذرشهر در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی اختر نیوز گفت: کنسرسیوم های صادراتی استان از جمله تولیدات صنایع خانگی مانند:یخچال فریزر و کولر راه اندازی شد که جای بسی خوشحالیست که برند سازی این موارد انجام شده است و در حال صادرات است و در رابطه با کفش و چرم ،خشکبار و سنگ در حال راه اندازی می باشد.

  • |
تحصیل وآموزش رایگان کارگران درمراکز آموزشی خانه کارگر

تحصیل وآموزش رایگان کارگران درمراکز آموزشی خانه کارگر

کریم صادق زاده در مصاحبه اختصاصی با اختر نیوز ضمن اعلام این مسئله افزود بزودی در مراکز آموزشی خانه کارگر دوره های آموزشی در مقطع کاردانی به صورت رایگان ویژه کارگران در جهت ارتقا سطح علمی و افزایش مهارت های فنی انجام خواهد شد.

  • |
سه گام ایران برای الحاق به توافق‌نامه پاریس

سه گام ایران برای الحاق به توافق‌نامه پاریس

رئیس مرکز امور بین‌الملل و کنوانسیون‌ها در سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به تصویب توافقنامه پاریس در هیئت وزیران، روند قانونی شدن و اعلام آمادگی ایران برای اجرای مفاد این توافقنامه را تشریح کرد.

  • |
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما