وی ای آر فرشته نجات بارسا در باتلاق

وی ای آر فرشته نجات بارسا در باتلاق

ه گزارش "ورزش سه"، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پیش از شروع دیدار روز گذشته از شرایط زمین چمن حریف انتقاد کرده بود. او معتقد بود که وایادولید پس از بازگشت به لالیگا، استانداردهای لازم را رعایت نکرده است و البته این نگرانی ها در زمین بازی نیز مشهود بود و توپ با برخورد با سطوح ناصاف زمین، دائم در مسیرهای غیرقابل پیش بینی حرکت می‌کرد.

 

تا اواسط نیمه اول بازی بارسا از این موضوع متضرر بود ولی در همان حدود بود که یک سانتر کوتاه، به خاطر شرایط بد زمین، ارتفاع گرفت و با ضربه کوتینیو همراه شد، هر چند که این موقعیت به گل تبدیل نشد. اما در نهایت روی یک توپ هوایی بود که بارسا به گل رسید. لوئیس سوارز یک سانتر عالی روی دروازه انجام داد و سرخی روبرتو به آسمان پرید و با یک ضربه سر، توپ را برای عثمان دمبله آماده کرد و او هم با یک ضربه والی، 3 امتیاز را برای تیمش کسب کرد.

 

 

 

اما در دقایق پایانی بازی بود که رئال وایادولید ی حمله ی خطرناکی انجام داد و این موقعیت نیز تبدیل به گل شد ولی سیستم کمک داور ویدیویی به داور مسابقه اطلاع داد که گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده شده است. داور با بررسی صحنه، موضوع را تایید کرد و گل وایادولید را در فاصله چند دقیقه مانده به پایان بازی از آنها پس گرفت.

 

 

 

 

 

 

بخشی از هواداران وایادولید در ورزشگاه، این اقدام داور را یک سرقت بزرگ می‌دانستند و با سر دادن شعارهایی به انتقاد از این عملکرد پرداختند. اما در نهایت، بازی با همان تک گل عثمان دمبله به پایان رسید تا برای اولین بار، VAR ناجی بارسا در یک دیدار خارج از خانه باشد.

 

 

 

در حالی که سیستم کمک داور ویدیویی گامی رو به جلوست، زمین هایی مثل زمین وایادولید برای این ساخته شده اند که کار رقبا در آنها بسیار دشوار شود. لالیگا باید مطمئن شود که چنین چیزی دیگر تکرار نخواهد شد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما