مرگ 64 نفر و مصدومیت بیش ازیک‌هزار نفر در حوادث کاری در آذربایجان شرقی

مرگ 64 نفر و مصدومیت بیش ازیک‌هزار نفر در حوادث کاری در آذربایجان شرقی

در ده ماهه اول سال‌جاری، 64 نفر بر اثرحوادث کاری در استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 47 نفر بود حدود 36 درصد افزایش یافته است.

به گزارش اخترنیوز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، طبق بررسی‌های اداره کل پزشکی قانونی استان، در ده ماهه‌ی اول‌سالجاری یک‌هزار و 83 نفر نیز بر اثر حوادث کاری در استان مصدوم شدند که از این تعداد 27 نفر زن و یک‌هزار و 10 نفر مرد بودند؛ تعداد مصدومین حوادث کاری در ده ماهه‌ی اول سال گذشته نیز برابر با یک‌هزار و 147 نفر بود که این آمار در ده ماهه سالجاری سه درصد کاهش یافته است.

بر اساس این گزارش، طی دی ماه امسال شش نفر نیز به علت حادثه کاری فوت شده‌اند که این آمار در مدت مشابه سال گذشته چهار نفر بوده است.

همچنین 76 نفر نیز به علت مصدومیت حوادث کاری در دی ماه به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این آمار نسبت به آذر ماه سال گذشته کاهش حدود 76 درصدی را نشان می‌دهد.

گفتنی است، تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال 94 برابر با 50 نفر بود که همگی آنان مرد بودند، تعداد کل مصدومین حوادث کار نیز در سال 94 برابر با یک هزار و 310 نفر بود که از این تعداد 28 نفر زن و یک‌هزار و 282 نفر مرد بودند.

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما