علی دایی: حاکم میدان بودیم اما نشد ببریم

 علی دایی: حاکم میدان بودیم اما نشد ببریم

سرمربی نفت تهران می‌گوید تیمش در اکثر زمان‌های بازی حاکم بر زمین بوده اما نتوانسته مقابل نفت آبادان پیروز شود.

به گزارش اخترنیوز ، علی دایی پس از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت در آبادان در نشست خبری حاضر شد و اظهار کرد: تبریک می‌گویم. فکر کنم تیم ما نیمه نخست خیلی بهتر از تیم صنعت آبادان بازی کرد. اکثر زمان بازی توپ و میدان در دست ما بود. می توانستیم نیمه نخست را با پیروزی پشت سر بگذاریم. نیمه دوم به غیر از چند دقیقه که صنعت نفت حمله کرد و موقعیت داشت باز هم ما حاکم توپ و میدان بودیم. ما برای برد آمده بودیم اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی نفت تهران اضافه کرد: با توجه به بازی های نفت آبادان، ما بازی‌ها را نگاه و آنالیز کردیم. صنعت نفت در حالت دفاعی بازی می‌کرد و سیستم بازی‌اش 2-5-3 بود. حضور تماشاگران می‌توانست به این بازی جان بیشتری بدهد. تیم ما در این هوای سرد تمام تلاش خود را کرد. امروز روز صنعت نفت بود. همانطور که دیدید توپ و میدان در نیمه دوم در اختیار ما بود.

به گزارش ایسنا، به دلیل اینکه از طرف باشگاه صنعت نفت، سرمربی و اعضای کادرفنی این تیم تاکنون در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشده بودند، نشست پس از بازی سرمربی این تیم از سوی خبرنگاران تحریم شد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما