لیست امید = برگ برنده

لیست امید = برگ برنده

این روزها که رقابت بر سر کسب کرسی های شورای پنجم بسیار داغ است عده ای را واردار ساخته است تا برای پیروزی در این میدان دست به هر کاری بزنند.

در این میان رجال سیاسی و غیر سیاسی - افراد دارای تخصص و افراد بدون تخصص (به زبان عامیانه باید بگم هرکسی که از مادرش قهر کرده)در شهر اولینها وارد رقابت شورای شهر شده است.

همانطور که همگی می دانیم صندلی های شورای شهر تبریز به لطف دوستان وفادار به این مردم و عزیزان درستکاری که هنوز هم که هنوز است بر صندلی قدرتی که این مردم به آنها اعطا کرده اند تکیه دارند ، از 21 به 13 عدد کاهش یافته است.

نمی خواهم اتفاقات تلخ گذشته را یاد آوری کنم اما همگی میدانیم عزیزانی که خود را پاک و زلال تر از آب میدانند آبروی این شهر را در سطح جهانی بردند و الان هم سایه خود را در چشم مردم دیده اند انگار!که با پر رویی هر چه بیشتر وارد مجالس و محافل خصوصی و غیر خصوصی می شوند وبرای یک دقیقه سخنرانی حاضر اند هر خفتی را به جان بخرند و در سخنان خود به شاخ و برگهای هرس شده ای که شاید بیگناه بودند می تازند و گنهاهان خود را به نام آن عزیزان می زنند و به قول معروف خود را شسته و بر روی برگ ریحان می گذارند...اما خدمت آن دوستان عارض ام که تبریز لطف بزرگ شما را فراموش نخواهند کرد...!!!

از این ها بگذریم و وارد خط مقدم شویم...

آری خط مقدم که می گوییم واقعیست..اینجا یک میدان جنگ است با این تفاوت که خودمان با خودمان جنگ می کنیم

کجاست آن راه شهدا،کجاست آن خط امام،کجایند آن دوم خردادی ها...

در رقابت شورای شهر تبریز لیست امید حرف اول را می زند این را من نمی گویم،همه بزرگ مردان سیاسی این دیار بر این باورند

اما این لیست به چه قیمتی؟

من شرح مختصری بدون قضاوت و بدون اشاره به فرد خاصی ارائه می دهم امیدوارم همسنگران واقعی درک کنند.

عزیزان ما اصلاح طلبیم؟؟من و تویی که عضویت در یک حزب را باهم آغاز کردیم و از همین دیروز فرق بین اصلاح طلبی و اصول گرایی را شاید شاید و شاید درک کرده ایم سهمی از این لیست نداریم.

دوستان بییایید واقعا به مرام بزرگان این راه احترام بگذاریم و بر همان اساس حرکت کنیم،بیایید خودمان با خودمان رو راست باشیم

من و شما چه کرده ایم در مقابل کرده های این عزیزان؟!اصلا یک سوال..نمی گویم دوم خرداد کجا بودی!سوالم این است دوم خرداد را به یاد داری؟!!

بیا و بخاطر عضویت چند ماهه در یک حزب،اصلاح طلبی را زیر سوال نبر...

و در آخر یادآور کرده های برخی اصلاح طلب نما ها می شوم

+مسجد انگجی یادت هست؟کوچه پشتی های آن مسجد چطور؟باتوم هایی که تو و همسنگرانت زدین و دوستان ما خوردند چطور؟

حال شده ای اصلاح طلب؟

+رفیق من از دبیر خانه ات چه خبر؟هنوز هم فعال است؟تبریز را آباد میکنید؟

+عزیز برادر از شو های انتخاباتی تک نفره چه خبر؟از مجالس اصولگرایی چه خبر؟

+دوست من از دست بوسی هایی که برای صلاحیتت انجام داده ای چه خبر؟

چه بگویم که هر چه هست همه می دانید

 

اما خواسته نگارنده از بزرگان اصلاحات استان دقت بیشتر برای تعیین لیست امید است که امیدوارم با قرار دادن عده ای تازه به دوران رسیده در این لیست،امید مردم را نا امید نکنند.

 

در پایان بایت سادگی و صراحت یادداشت عذر خواهی میکنم و امید است عزیزان اصلاح طلب نگرانی های ما را درک کنند.

به امید روزهای پر امید - محمد جعفری

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما