دستگیری کودک‌آزار مرندی در تهران

به گزارش اخترنیوز وبه نقل از ایسنا، سرهنگ «کاظم دهقانی» در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شکایت مادری مبنی بر کتک‌کاری و آزار و اذیت دختر بچه‌ی 3 ساله‌ توسط پدرش به‌علت اختلافات خانوادگی و انتشار تصاویر آن در شبکه‌های مجازی، با هماهنگی مقامات قضایی، موضوع بلافاصله در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان مرند قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تلاش مأموران، کودک خردسال در کمترین زمان پیدا و با دستور قضایی تحویل اداره بهزیستی داده شد، شناسایی و دستگیری پدر سنگدل نیز به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و با اقدامات و شیوه‌های خاص پلیسی، محل اختفاء وی شناسایی و متهم در یک اقدام غافلگیرانه، در تهران دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.  

فرمانده انتظامی شهرستان مرند افزود: مادر نامبرده در مصاحبه با خبرگزاری پایگاه خبری پلیس، ضمن تکذیب و رد همه مطالبی که از زبان او درسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است به علت رسیدگی سریع و به موقع پرونده و بازگرداندن کودک خردسالش، از اقدامات نیروی انتظامی و مقامات قضایی شهرستان مرند، قدردانی کرد.

دهقان در ادامه از همکاری خوب مردم و ولایی و شهیدپرور شهرستان مرند با پلیس تقدیر کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد سوء و جرائم، سریعاً با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس حاصل کرده و همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما