استاندار آذربایجان شرقی: دستگاه قضایی و نیروهای مسلح باعث عزت و عظمت استان هستند

استاندار آذربایجان شرقی: دستگاه قضایی و نیروهای مسلح باعث عزت و عظمت استان هستند

به گزارش اخترنیوز به نقل از  ایرنا، اسماعیل جبارزاده روز شنبه در مراسم افتتاح ساختمان جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان شرقی، اظهار کرد: خوشحالیم که امروز این فضا به امکانات دستگاه قضایی استان افزوده شد و امیدواریم که از این فرصت برای ارتقای ضریب رسیدگی قضایی و تحقق اهداف متعالی نیروهای مسلح استفاده شود.
وی افزود: هرچند ایجاد چنین امکاناتی ضرورت دارد، اما آرزو می‌کنیم که مراجعه مردم به چنین مکان‌هایی کمتر شده و روز به روز از تعداد پرونده‌های قضایی کاسته شود.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این که استان در چند سال گذشته در سایه تلاش نیروهای مسلح، استان برتر از نظر امنیت بوده است، گفت: این موفقیت در شرایطی حاصل شده است که استان آذربایجان شرقی از نظر جغرافیایی در موقعیت حساسی قرار دارد.
وی با اشاره به این که در سال‌های گذشته میزان سرقت و ناامنی در استان افزایش یافته بود، ادامه داد: این وضعیت ناشی از وجود هزاران معتاد بی‌خانمان در سطح شهرها بود که به یکی از آسیب‌های جدی تبدیل شده بود.
جبارزاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همت بزرگمردان نیروهای مسلح و همدلی و همکاری دستگاه قضایی، آذربایجان شرقی امروز به استانی عاری از معتاد متجاهر تبدیل شده و ضریب امنیت ارتقا یافته است.
وی اضافه کرد: در بحث مبارزه با قاچاق کالا هم آذربایجان شرقی استان نمونه شناخته شده که نقش نیروهای مسلح در این زمینه نیز غیرقابل انکار است.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین از همکاری دستگاه قضایی با مدیریت اجرایی استان در جهت حل مشکلات بخش تولید قدردانی کرد و گفت: امسال دستگاه قضایی استان در کنار دستگاه‌های اجرایی، بیشترین همراهی را با برنامه‌های اقتصاد مقاومتی دارد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما