مردم آذربایجان‌شرقی پاسخگویی طرح تحول نظام سلامت در مقابل مردم را به خوبی لمس می‌کنند

مردم آذربایجان‌شرقی پاسخگویی طرح تحول نظام سلامت در مقابل مردم را به خوبی لمس می‌کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مردم آذربایجان‌شرقی پاسخگویی طرح تحول نظام سلامت در مقابل مردم را به خوبی لمس می‌کنند.

به گزارش اخترنیوز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دکتر محمد حسین صومی در آیین افتتاح بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی برکت امام خمینی (ره) در شهرستان میانه، اظهار کرد: طرح احداث این بیمارستان در سال ۸۶ مصوب و در سال ۹۱ قرارداد آن منعقد شده بود.

وی افزود: زمانی که ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز را تحویل گرفتم، پیشرفت این بیمارستان کمتر از پنج درصد بود که در وهله اول ۵۰۰ میلیون برای این پروژه تزریق کردیم و در ۲۲ اسفندماه سال ۹۲ با اضافه شدن بنیاد برکت احداث این پروژه سرعت بیشتری گرفت.

وی با بیان اینکه تمامی مسئولان میانه پیگیر احداث این بیمارستان بود، تاکید کرد: وظیفه دوبت تدبیر و امید خدمات رسانی به مردم و عمل به وعده های داده شده به مردم است.

صومی با بیان این‌که بیش از ۶۰ درصد خانه های بهداشت میانه را بازسازی و ۹ مرکز نیز احداث کردیم، تاکید کرد: خوشبختانه مردم شهرستان میانه به خوبی آثار طرح تحول سلامت را لمس کرده و خدمات دولت شامل حال مردم این شهرستان شده است.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما