اولین کنسرت همایون شجریان در تبریز

اولین کنسرت همایون شجریان در تبریز

'آرش میرفخرایی' تهیه کننده این کنسرت روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این مطلب گفت: پس از مشقت ها و مرارت های فراوان سرانجام موفق به برگزاری این کنسرت در تبریز شدیم.
وی از استقبال خوب علاقمندان به کنسرت و فروش تمام بلیط ها خبر داد و افزود: کنسرت به مدت دو روز (جمعه، شنبه) در دو نوبت 18.30 و 21.30 برگزار می شود.
'محمدجواد ضرابیان' آهنگساز و 'سینا جهان‌آبادی' سرپرست این کنسرت هستند.
همایون شجریان خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی، نوازندهٔ تنبک و کمانچه پسر محمدرضا شجریان 'استاد آواز' ایران است.
او از سال ۱۳۷۰ به ‌همراه پدرش در کنسرت‌های آمریکا، اروپا و ایران با تنبک نوازی حضور یافته و از ۱۳۷۸ به ‌بعد در صحنهٔ کنسرت‌ها به هم‌خوانی با پدرش پرداخت. 
اولین اثر همایون با حضور در کنسرت استاد شجریان ' یاد ایام' نام دارد که در آن اثر وی تنبک نوازی را بر عهده دارد. 
همایون شجریان کنسرت‌های بسیاری را با بزرگان موسیقی اجرا کرده و آثار زیادی را به همراه آنان در ایران و جهان منتشر کرده ‌است که از جمله می‌توان به آلبوم کنسرت‌های 'بی تو بسر نمی‌شود' و 'فریاد' اشاره کرد.
اولین آلبوم همایون شجریان که به تنهایی خوانندگی آن را بر عهده داشت 'نسیم وصل' نام دارد که آهنگ‌سازی آن را محمدجواد ضرابیان بر عهده داشت و در سال ۱۳۸۲ منتشر شد.

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما