مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین بررسی شد

مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین بررسی شد

استاندار آذربایجان‌شرقی در سفر به شهرستان کلیبر، از سه واحد صنعتی و تولیدی در این شهرستان بازدید و مسایل و مشکلات آنان را بررسی کرد.

به گزارش اخترنیوز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی استانداری، دکتر اسماعیل جبارزاده پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در ادامه بازدید از واحدهای تولیدی استان، از سه واحد تولیدی در شهرستان کلیبر بازدید و در جلسه کارگروه رفع موانع تولید، مشکلات این واحدها و سایر واحدهای تولیدی شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین را بررسی کرد.

در این بازدیدها که در هوای برفی شهرستان کلیبر انجام گرفت، مدیران واحدهای تولیدی در مورد فعالیت‌های خود و مسایل و مشکلات مرتبط توضیحات لازم را ارایه کردند.

کارخانه نفلین‌سینیت (تولیدکننده کنسانتره نفلین سینیت)، شرکت سازه سیم (تولیدکننده قطعات الکتریکی خودرو) و شرکت هوراند پلاستیک (تولیدکننده قطعات پلیمری خودرو و پلی‌فرم‌های پلاستیکی) واحدهایی بودند که مورد بازدید استاندار قرار گرفتند.

استاندار آذربایجان‌شرقی بعد از این بازدیدها در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان کلیبر شرکت کرد.

در این نشست که رییس کل دادگستری استان و جمعی از مسوولان استانی و محلی نیز حضور داشتند، مهم‌ترین مسایل و مشکلات بخش تولید شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین بررسی شد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما