سرمربی تیم فوتبال استقلال راست می گوید یا بازیکن آلمانی؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال راست می گوید یا بازیکن آلمانی؟

به گزارش  اخترنیوز و به نقل از خبرنگار مهر، علی کریمی هافبک میانی آبی پوشان در جریان گرم کردن پیش از بازی آسیب دید تا شفر ناچار شود نام نیومایر را در بین بازیکنان اصلی تیمش جای دهد. هافبک آلمانی آبی پوشان در جریان نیمه اول و ابتدای نیمه دوم تا قبل از تعویض بازی نسبتا قابل قبولی ارائه می داد که در دقیقه ۵۵ تابلوی تعویض با شماره او بالا رفت و با تصمیم شفر هافبک میانی آبی پوشان جای خود را به محمد دانشگر داد.

این تعویض سر آغاز بحران آبی‌ها در زمین مسابقه بود و بعد از این تعویض السدی‌ها توانستند شکست یک بر صفر را با پیروزی ۳ بر یک عوض کنند.

پس از اتمام بازی انتقادات زیادی به تعویض استقلال صورت گرفت و شفر نیز با پرسش‌های زیادی در این خصوص مواجه شد. سرمربی آبی پوشان در مواجه شدن با این پرسش علت تعویض نیومایر را مصدومیت دانست و اعلام کرد او را با درخواست خودش از زمین بیرون آوردم. اما مارکوس نیومایر در پایان بازی و مقابل دوربین خبرنگاران موضوع مصدومیت را کاملا رد کرد و با صراحت گفت با تصمیم شفر تعویض شده است.

تناقض در گفته‌های سرمربی آلمانی و بازیکن آلمانی آبی پوشان این سئوال را ایجاد می‌کند که کدام یک واقعیت را می‌گویند. شفر یا نیومایر.

تیم فوتبال استقلال تهران در بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی میزبان تیم السد قطر بود که در این بازی خانگی تن به شکست ۳ بر یک داد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما