راز انتقال ستاره سابق استقلال: کی‌روش!

راز انتقال ستاره سابق استقلال: کی‌روش!

به گزارش اخترنیوز به نقل از"ورزش سه"، تنها چهار روز بعد از تبدیل شدن به گران ترین ستاره تاریخ ژوپیرلیگ کاوه رضایی با پیراهن شماره 10 بروژ در فینال زودرس این رقابت ها دوباره مقابل اندرلخت به میدان رفت تا در پایان برد شیرین 2-1 و بازپس گیری صدر جدول از پرافتخارترین باشگاه بلژیکی را جشن بگیرد.


ستاره ایرانی که یک فصل درخشان را با شارلروا در بلژیک سپری کرده بود در حالی هفته قبل با قراردادی 5 میلیون یورویی به جمع بروژی ها پیوست که ایوان لکو سرمربی کروات این تیم عصر دیروز در بازی سرنوشت ساز برابر اندرلخت بار دیگر از این گلزن ایرانی در ترکیب اصلی بهره برد تا کاوه در کمتر از یک هفته دوبار با این تیم پرافتخار بلژیکی روبرو شود.


ستاره شماره 10 و جدید بروژ در حالی 90 دقیقه برای این تیم در ورزشگاه خانگی به میدان رفت که در لحظه تعویض در وقت های تلف شده به شدت از سوی طرفداران حاضر در ورزشگاه تشویق شد تا آماری که از او روی گیرنده ها نقش می بندد نشان دهد او عملکردی فراتر از حد استانداردهای جهانی از خود برجا گذاشته است. بیش از 11 کیلومتر و 700 متر دوندگی در کنار تاثیرگذاری در 8 یورش روی دروازه اندرلخت و 9 بار توپ گیری از حریف آماری خیره کننده از ستاره ایرانی بود که تنها چند جلسه با هم تیمی های جدید خود تمرین کرده بود.

 


ایوان لکو سرمربی بروژ بعد از بازی در مصاحبه با خبرنگاران و دوربین های تلویزیونی بار دیگر به تمجید از خرید کاوه پرداخت و گفت:« رضایی همان مهاجمی بود که بروژ به آن نیاز داشت، بازیکنی انرژیک و جنگنده که می داند در طول نود دقیقه بازی چه اهدافی را در زمین باید دنبال کند. باز هم تاکید می کنم او به فلسفه تیمی بروژ می خورد و قطعا از بازی های بعدی بهتر از این عملکرد را نیز ارائه خواهد داد».


اما این که نظر خود کاوه بعد از اولین تجربه با پیراهن بروژ چه بود باعث شد تا خبرنگاران بلزیکی به سراغ گران ترین بازیکن حال حاضر ژوپیرلیگ بروند. ستاره ایرانی با دفاع از تصمیم خود برای ترک شارلروا گفت:« این بهترین تصمیمی بود که می توانستم بگیرم چون برای رسیدن به اهداف بزرگی که در سر داشتم باید برخلاف میل باطنی از دوستان و طرفداران حاضر در شارلروا خداحافظی می کردم. به هر حال وقتش رسیده بود تا برای چالشی بزرگ تر گام بردارم که بروژ می توانست این چالش را برای من مهیا کند و حالا خوشحالم که در این تیم هستم».

 

 

رضایی بعد از بازی معتقد بود که از بازیکنی که تازه به تیم جدیدی ملحق شده نمی‌توان انتظار داشت که از همان بازی اول بدرخشد چرا که به تیم و سیستم جدید عادت نکرده. او گفت:" با اینحال اینها برای من اهمیتی ندارد. اگر تیم ما با یک مهاجم یا دو مهاجم بازی کند، یک فوتبالیست همیشه باید خود را با شرایط وفق بدهد و خوب بازی کند".


رضایی گفت:" بازی سختی بود ولی ما استحقاق سه امتیاز را داشتیم. من از اینکه از ابتدا به میدان نرفتم غافلگیر نشدم ولی کاملاً آماده‌ی بازی کردن بودم. من تا کنون در سه جلسه‌ی تمرینی شرکت کرده‌ام و بنابراین هنوز نمی‌شود گفت که 100درصد در تیم جا افتاده‌ام ولی شک ندارم که شرایط در هفته‌های آینده بهتر خواهد شد".  


رضایی درباره‌ی حضور در کلوب بروژ گفت:" سال گذشته می‌توانستم باشگاه را ترک کنم ولی دلم نمی‌خواست شانس خودم برای بازی در جام جهانی را به خطر بیندازم. ولی در نهایت هم نتوانستم در جام جهانی بازی کنم. حالا می‌خواهم تلاش خودم را بیشتر کنم و می‌دانم اگر اینجا خوب بازی کنم، شانسم برای بازی در تیم ملی ایران بیشتر خواهد شد".

 

 

 

با روندی که کاوه رضایی در یک سال گذشته بعد از جدایی از استقلال طی کرده می توان گفت پیشرفت او فوق العاده بوده است و جزو معدود ستاره های ایرانی شاغل در اروپا است که حالا حق دارد یکی از مهره فیکس تیم ملی در جام ملت های آسیا 2019 باشد. به خصوص حالا که خداحافظی سردار جدی تر از هر زمان دیگری است کاوه رضایی مسلما می تواند بهترین آلترناتیو برای مهاجم فیکس سال های گذشته ایران باشد. مهاجمی که با بروژ تا یکی دو هفته دیگر وارد لیگ قهرمانان اروپا می شود و در ژوپیرلیگ نیز در کورس قهرمانی مهره ای کلیدی و ارزشمند برای باشگاه جدیدش خواهد بود.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما