پایان بی آبی های ۵ روستا در شهرستان اسکو

پایان بی آبی های ۵ روستا در شهرستان اسکوبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخترنیوز،پروژه مجتمع آبرسانی قندیلو با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان اسکو گفت : با افتتاح متجمع آبرسانی قندیلو،بعد از ۱۵ سال مشکل کم آبی روستاهایی همچون اربط که در روز بیش یکی دوساعت آب مصرفی نداشتند،این مشکل برطرف شد و ساکنین این روستا ها می توانند در حد نیاز خود از نعمت آب بهرمند شوند.


دکتر محمد زاده با اشاره به ۵ روستایی که از این مجتمع بهرمند خواهند شد، گفت : مجتمع شرکات دیگر مجمتع آبی هست که آب مصرفی ۸ روستا را در بخش ایلخچی تامین می کند که در چند هفته آینده افتتاح خواهد شد.

وی همچنین از افتتاح پروژه ابرسانی به یکی از روستا های دیگر شهرستان هم خبر داد که به زودی در این مورد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهند داد.

فرماندار محبوب شهرستان اسکو گفت : به دلیل افزایش تعداد گردشگران در روستای توریستی کندوان،سیستم فاضلاب روستایی این روستا پاسخگوی نیاز ها نیست و کاها سر ریز می شود که بازدیدی از آن هم انجام شده است.

دکتر محمد زاده از بررسی امکان سنجی هدایت یک پارچه فاضلاب های روستایی شهرستان خبر داد و گفت: برای بررسی بیشتر این مسئله به جلسه کارشناسی فنی و مالی ارجاع داده شده است.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما