عسگری: بازیکن الهلال و احمدزاده باید کارت زرد می‌گرفتند/ حرکت رفیعی زیبا بود

عسگری: بازیکن الهلال و احمدزاده باید کارت زرد می‌گرفتند/ حرکت رفیعی زیبا بود

کارشناس داوری فوتبال می‌گوید داور دیدار پرسپولیس و الهلال در نیمه نخست این بازی باید دو بازیکن از دو تیم را با کارت زرد جریمه می‌کرد.

حسین عسگری در گفت‌وگو با اختر نیوز ، درباره عملکرد داور سریلانکایی دیدار پرسپولیس و الهلال عربستان در نیمه نخست گفت: داور در مجموع اشتباه‌هایی داشت اما در روند بازی تاثیر نگذاشت. اشتباه‌های داور برای هر دو تیم رخ داد. اخطارهای او درست بود اما به یک بازیکن الهلال و یک بازیکن پرسپولیس هم باید کارت زرد می‌داد که نداد.

او ادامه داد: در صحنه‌ای که فرشاد احمدزاده توپ را در میانه زمین آشکارا با دست زد، چون خطا تاکتیکی بود و جلوی حمله حریف را گرفت باید کارت زرد می‌گرفت.

عسگری همچنین گفت: در صحنه‌ای که بازیکن الهلال با دست به صورت سروش رفیعی زد، فکر می‌کنم داور زاویه درستی نداشت و صحنه را ندید وگرنه این خطا را تشخیص می‌داد و جریمه‌اش یک کارت زرد برای بازیکن الهلال بود.

او ادامه داد: نکته بسیار مهم درباره نیمه نخست این بازی کارت زردی بود که سیدجلال حسینی دریافت کرد. روی رامین رضاییان خطا صورت گرفت که داور هم به درستی آن را اعلام کرد. در اینجا اصلا دلیلی نداشت که هر بازیکنی حتی کاپیتان تیم به داور اعتراض کند. اشکال کار اینجاست که بازیکنان در ایران این کارها را می‌کنند و داوران آن‌ها را جریمه نمی‌کنند و این برای بازیکنان عادت می‌شود و فکر می‌کنند در رقابت‌های بین‌المللی هم همین طور است.

عسگری در پایان گفت: نکته خوبی که در نیمه نخست به چشم آمد این بود که وقتی سروش رفیعی روی بازیکن الهلال خطا کرد که البته خطای بدی هم بود، بلافاصله از او عذرخواهی کرد. این حرکت زیبا بود.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما