روحیه جهادی و انقلابی لازمه توسعه و پیشرفت کشور است

روحیه جهادی و انقلابی لازمه توسعه و پیشرفت کشور است

به گزارش اخترنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ علی حسین هاشم پور جمعه شب در آیین جشن طلیعه بسیج جامعه زنان مراغه در مسجد پیر روشنایی این شهر افزود: پیشرفت در صنایع دفاعی، موشکی، علمی و دستیابی به فناوری های نوین فقط با روحیه جهادی و انقلابی جوانان این مرز و بوم محقق شده است.
وی ادامه داد: آحاد مردم و مسئولان باید بدانند که اگر به روحیه انقلابی و جهادی حرکت کنیم، موفق بوده و شاهد پیشرفت و تعالی خواهیم بود.
هاشم پور اضافه کرد: روحیه اشرافی گری در مقابل روحیه جهادی، تضعیف کننده ارکان جامعه و مانع بزرگی در راه پیشرفت و رشد کشور در زمینه های مختلف است.
وی با اشاره به لزوم توجه مسئولان به مشکلات جامعه و مطالبات مردم گفت: بیکاری، تورم و مشکلات اقتصادی هرگز برازنده کشور و نظام اسلامی نبوده و باید برای رفع این دغدغه های بزرگ تلاش جهادی و انقلابی شود.
هاشم پور با بیان اینکه تمام تهدیدها و تحریم های آمریکا در برابر ملت ایران تو خالی است،افزود: ادعای کدخدایی و متهم کردن کشورمان به حمایت از تروریسم از سوی این کشور پوچ است.
وی ادامه داد: آمریکا با وجود ادعاهای خود، همواره در تلاش برای اجرای تحریم های بیشتر به بهانه های واهی از جمله حقوق بشر، صنایع دفاعی و موشکی علیه ایران است اما این تلاش های مذبوحانه به پشتوانه مردم و روحیه انقلابی شکست خورده است.
هاشم پور با اشاره به زمینه های تداوم انقلاب اسلامی اضافه کرد: شناخت اهداف و مسیر، تهدیدها و فرصت ها و نیز موانع پیش روی حرکت انقلاب و نظام اسلامی مستلزم شناخت واقعی و عمیق از این واقعه و حرکت عظیم تاریخی ملت ایران است.
فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز در این آیین گفت: کشورمان با وجود تهدیدهای مختلف از سوی نظام سلطه به پشتوانه شهدا و ملت بزرگ ایران امن ترین کشور منطقه و دنیاست.
سرهنگ رضا سامی افزود: پیشرفت شتابان کشور در سال های اخیر با تکیه بر راهنمایی ها و منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب بوده و در این مسیر با اقتدار از تمامی موانع پیش رو عبور کرده ایم.
وی اضافه کرد: دشمن شناسی و مقابله با جریان تحریف مکتب امام راحل و انقلاب بهترین راهکار برای ایستادگی در برابر هجمه های دشمنان در عصر حاضر است.
به گزارش ایرنا، این جشن همزمان با چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور بانوان بسیجی مراغه برگزار شد.
شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما