آمریکا ماهیت اسلام ستیزی خود را بار دیگر نشان داد

آمریکا ماهیت اسلام ستیزی خود را بار دیگر نشان داد

امام جمعه تبریز در رابطه با دستور رئیس جمهور آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی از جمله ایران به خاک آمریکا گفت: با این کار غیر عاقلانه و غیر منطقی، آمریکا ماهیت خود را بار دیگر نشان داد و اسلام ستیزی شیوه‌ی آمریکاست.

به گزارش اخترنیوز ، منطقه آذربایجان‌شرقی، آیت الله محسن مجتهد شبستری در خطبه های نماز جمعه تبریز با بیان اینکه موج اعتراض به این دستور در سراسر جهان به ویژه کشورهای اروپایی و حتی خود آمریکا به راه افتاده‌ است، یاد آورشد: مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی نارضایتی خود را اعلام می‌کنند؛  چهره‌های برتر آمریکایی معتقدند که مردم با هر دین و مذهبی باید حق آزادی داشته باشند.

وی با بیان اینکه آزمایش موشکی ایران هیچ گونه تناقضی با قطعنامه شورای امنیت ندارد، تاکید کرد: آمادگی دفاعی کشور نه تنها تعطیل نمی‌شود، بلکه شتاب بیشتری به آن خواهیم بخشید.

وی در بخشی از سخنان خود با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: این بانو اسوه‌ی صبر و استقامت است و به تنهایی در مقابل ظلم و خصومت دشمنان اسلام ایستادگی کرد.

آیت الله مجتهد شبستری شغل پرستاری را پرزحمت و ارزشمند دانست و یاد آورشد: خدمت به خلق به ویژه بیماران اجر زیادی دارد و حضرت زینب (س) الگوی عفت و عزت برای زنان مسلمان است که توانست پیام عاشورا را به جهانیان برساند.

وی ضمن اظهار تاسف و نگرانی در پی حادثه اسفناک و فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران تاکید کرد: آتش‌نشانان و هم‌وطنان ما به درون آتش رفتند و با به خطر انداختن جان خود و فداکاری مثال زدنی، خاطرات دفاع مقدس را زنده کردند. یاد و خاطره‌ی این شهیدان در راه خدا هرگز فراموش نمی‌شود.

وی ادامه داد: ضروری است سازمان‌ها و نهادها به تقویت امکانات و پیشگیری از بروز حادثه‌ بپردازند و به استحکام سایر ساختمان‌های این چنینی توجه شود.

امام جمعه تبریز با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: نباید از این حادثه‌ی تلخ سوء استفاده سیاسی شود و افراد و فضاهای مجازی از حاشیه‌سازی اجتناب کنند.

وی در بخشی از سخنان خود ضمن تقدیر از حرکت نیروی هوایی ارتش در 19 بهمن سال 57، خاطر نشان کرد: نیروی هوایی ارتش با حضور در کنار امام خمینی (ره) و بیعت با رهبر کبیر انقلاب، برگ زرینی را به تاریخ نیروی هوایی ارتش افزودند.

وی مردم آذربایجان‌شرقی را به شرکت در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن دعوت کرد و افزود: مردم ایران با شعارهای کوبنده، باید پاسخ دندان شکنی به اقدامات اسلام ستیزی دولت آمریکا بدهند.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما